Szeged adott otthont a VII. Medencés Hosszútávúszó Országos Bajnokságnak az elmúlt hét végén (2021.10.22-24 között), ahol a Zalaco-ZÚK hatfős csapattal képviselte a megyeszékhelyi úszósportot.
A kis csapat a versenyév jelen időszakának megfelelően, jó úszást teljesített. Horváth Csaba vezetőedző elvárásainak megfelelőek lettek az eredmények.
Dobogós helyezést Nett Viviennek sikerült elérnie, aki két versenyszámban, 1500 méteren és 5000 méteren is a dobogó 3. helyére állhatott fel a 14-15 évesek mezőnyében.
A 12-13 évesek között Nagy Napsugár 3000 méteren az 5. helyet szerezte meg.
Rajtuk kívül Scheffer Eszter (U14-15) illetve a fiatalabb korosztályban Aouich Meryem, Paksa Borbála és Németh Luca képviselte a zalai színeket.
Kedves Szülők!
Versenyzőink már róják a hosszokat a zalaszentgróti uszodában hétfő óta, készülnek az előttük álló versenyekre.
Jelen felhívásban azokat a szülőket szeretnénk megszólítani, akik szeretnék továbbra is gyermeküket úszásra járatni a Zalaszentgrótra történő utazási feltételekkel.
Szeretnénk kérni, hogy jelentkezzenek Kosaras Ágnes és Vágvölgyi Viktória edzőknél telefonon, e-mailben, messengeren vasárnap (2021.09.05.) 24.00 óráig. A jelentkezések függvényében szeretnénk tartani egy szülői értekezletet, ahol megbeszélnénk a lehetőségeket. Addig bővebb információval nem tudunk szolgálni.
Szeretettel várjuk tehát a jelentkezőket vasárnap éjfélig, s utána tervezünk tovább.
ZALACO Zalagerszegi Úszó Klub vezetősége