XII. Nyíltvízi Úszó Országos Bajnokság – Szeged, 2026.06.20-06.21.
Úszólányaink remekül szerepeltek a Nyíltvízi Országos Bajnokságon! 4 aranyat, egy ezüstérmet és két bronzémet szerezett kis csapatunk:
Nagy Napsugár, Nett Vivien és Scheffer Eszter.
Sugi Ifjúsági Európabajnokságra is qualifikálta magát 10 kilométeren!
(U 18-19)
(U 18-19)
(Felnőtt)
(U 18-19)
(U 18-19)
( Felnőtt)
(Felnőtt)Gratulálunk a lányoknak és edzőiknek!









