| Versenyző: | Gergye Ákos |
|---|---|
| Verseny: | XIV. Ezerjó Kupa – Mór, 2016.10.08.-10.09. (25 m) |
| Táv: | 200m |
| Versenyszám: | hát |
| Helyezés: | 4 |
| Időeredmény: | 02:19:57 |
| Pontszám: | 439 |
| Szint: | arany |
| Versenyző: | Gergye Ákos |
|---|---|
| Verseny: | XIV. Ezerjó Kupa – Mór, 2016.10.08.-10.09. (25 m) |
| Táv: | 200m |
| Versenyszám: | hát |
| Helyezés: | 4 |
| Időeredmény: | 02:19:57 |
| Pontszám: | 439 |
| Szint: | arany |