| Versenyző: | Gergye Ákos |
|---|---|
| Verseny: | XIV. Ezerjó Kupa – Mór, 2016.10.08.-10.09. (25 m) |
| Táv: | 100m |
| Versenyszám: | pillangó |
| Helyezés: | 16 |
| Időeredmény: | 01:08:25 |
| Pontszám: | 358 |
| Szint: | bronz |
| Versenyző: | Gergye Ákos |
|---|---|
| Verseny: | XIV. Ezerjó Kupa – Mór, 2016.10.08.-10.09. (25 m) |
| Táv: | 100m |
| Versenyszám: | pillangó |
| Helyezés: | 16 |
| Időeredmény: | 01:08:25 |
| Pontszám: | 358 |
| Szint: | bronz |