Országos Ifjúsági és Serdülő Országos Bajnokság – Budapest, 2020.11.12

Időpont: 2020. 11. 12 Hely: Budapest
Szenzációs zárás az utolsó napon a budapesti országos Bajnokságon!
4. napja versenyeznek a ZALACO ZÚK versenyzői a budapesti Tüske Uszodában az Országos Serdülő és Ifjúsági Bajnokságon. Belső Fanni, Nett Vivien, Gergye Ákos és Gergye Milán a zárónapon remekelt, hiszen négy rajtolásból három érem született és mindenki egyéni rekordot teljesített.
Először Gergye Milán 800 m gyorsúszásban 8:34,66 idővel bronzérmet szerzett. Ezt követően Belső Fanni és Nett Vivien úsztak keményen 1500 m gyorsúszásban, Fanni 9. helyen érkezett célba 18:32,19 idővel, míg Vivien bronzérmet szerzett 17:31,06 időeredménnyel. A napot végül egy sprint szám zárta. A férfiak 50 méter hátúszásán Gergye Ákos mutatta meg, hogy a sprint számokban is dobogóra tud állni. A szoros mezőnyben 3. helyen csapott célba 0:26,64 időeredménnyel. (Vezetőedző: Horváth Csaba, edző: Horváth Tamás)